Stajnia Zielone Wzgórza

– to nasze miejsce na ziemi.

    Stajnia Zielone Wzgórza oficjalnie otwarta została w czerwcu 2017, także w tym miejscu istniejemy stosunkowo krótko, jednak doświadczenia, kadrę (ludzką i końską) oraz umiejętności zdobywaliśmy już od wielu lat. Lekcje jazdy konnej oraz hipoterapii prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów  i trenerów współpracujących ze sobą oraz naszymi końmi od wielu lat, stąd nie ma przypadkowości w formie zajęć, a przekazywana wiedza jest spójna.
   Stale szkolimy siebie i nasze konie by podnosić poziom  umiejętności ,tak aby jak największą wiedzę móc przekazywać naszym uczniom. Stawiamy na ciągły rozwój nie tylko ludzi i zwierząt ale również infrastruktury ośrodka, tak aby nasi goście oraz stali bywalcy mogli cieszyć się jazdą konną w jak najlepszych warunkach i zdobywać  w jak najprzyjemniejszy sposób jak najbardziej rzetelną wiedzę. Wszak jeździć można wszędzie i zawsze, bez siodła i na sznurku też da radę, bez czworoboku i w deszczu też, jednak miło trenować w profesjonalnych warunkach a po zakończonej jeździe mieć ciepłe zimą/chłodne latem miejsce do odpoczynku, bezpiecznego pozostawienia sprzętu i ciekawych spotkań towarzyskich w gronie sympatyków jeździectwa.

   Idąc tą drogą na przestrzeni kilku lat udało nam się stworzyć:

– stajnie na 20 koni podzieloną na 3 oddziały

 

– czworobok z profesjonalnym podłożem świetnie odprowadzającym wodę, wysokim stałym ogrodzeniem, oświetleniem, zadaszoną widownią

 

– przestronną ogrzewaną siodlarnię z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz toaletą, wieszaki na sprzęt jeździecki oraz szafki na przybory właścicieli koni przebywających u nas w pensjonacie, dużą część rekreacyjną do wspólnych spotkań towarzyskich w tym stół do rozgrywek meczów w piłkarzyki ?

 

– plac zabaw z trampoliną, piaskownicą, bujakami, zjeżdżalniami i wieloma innymi atrakcjami dostępny dla wszystkich małych gości- wolierę z oswojonymi królikami (dzieci mogą tam uczyć się opieki nad tymi uroczymi zwierzątkami samodzielnie ich doglądając i bawiąc się z nimi)

 

– zielony teren rekreacyjny dla starszych i młodszych z wyznaczonym miejscem na grilla i/lub ognisko, stylową drewnianą huśtawką nie tylko dla dzieci, sprzętem rekreacyjnym (piłki, paletki, skakanki itp.)

STAJENNY TEAM

główne1

Magdalena Drozdowska-Pazik

Właściciel

Instruktor jazdy konnej i hipoterapii

NASZE KONIE

i nie tylko…